monedo now

Monedo logo pożyczkiDzisiaj chcemy przedstawić ofertę pożyczki Monedo. Może nie do końca jest to krótkoterminowa pożyczka, ale jest to oferta z której z pewnością warto obecnie skorzystać. Czym się charakteryzuje i jakie są jej największe zalety?

Przede wszystkim, tutaj możesz pożyczyć nawet 10000 zł na okres od 6 miesięcy do aż 24 miesięcy. To bardzo długi czas w którym możesz spłacić swoje zobowiązanie w bardzo wygodnych dopasowanych do swojej sytuacji ratach. Firma dba o Twój komfort zapewniając wygodną spłatę za pomocą zleceń stałych czy powiadamiając Cię mailowo lub smsem przed kolejną płatnością.

nawet 10000 zł dla Ciebie

monedo samo logo pożyczkiPieniądze są wypłacane bardzo szybko, tuż po akceptacji oferty pożyczki przez Ciebie. Ponadto sam proces wnioskowania jest bardzo prosty. Możesz zawnioskować i przejść prostą aplikację siedząc wygodnie na kanapie.

Pożyczkę otrzymasz wygodnie – wystarczy że posiadasz ukończone 18 lat, konto w polskim banku oraz regularny przychód, musisz również posiadać aktywny adres email oraz numer telefonu komórkowego.

Uwaga: to, że figurujesz w rejestrze dłużników nie oznacza, że Twoja aplikacja będzie automatycznie odrzucona. Bierzemy pod uwagę wiele innych czynników i podejmujemy decyzję o pożyczce biorąc pod uwagę nie tylko historię kredytową.

Przejdź TERAZ do Monedo ✓

RRSO dla przykładu reprezentatywnego wynosi 108%